zobacz nas na facebooku

Zarezerwuj wizytę on-lineZalety rezerwacji on-line:
-możliwość ustalenia wizyty 24h/7 ( możesz sprawdzać naszą dostępność i rezerwować wizyty nawet jeśli jesteśmy zajęte i nie możemy odebrać telefonu)
-możliwość samodzielnej zmiany terminu wizyty z jednodniowym wyprzedzeniem 24h/7
-przypomnienie o wizycie sms lub w aplikacji
-możliwość płatności bezgotówkowej aplikacją booksy- wkrotce
-lista oczekujących: Jeśli wybrany przez Ciebie termin wizyty jest zajęty, możesz zaznaczyć, że prosisz o przesłanie powiadomienia, jeśli termin ten się zwolni-wkrotce

Zarezerwować się możecie przez stronę internetową www.salonurodyewa.booksy.com lub aplikacje na telefon.

 

Obecnie spotyka się wiele sposobów leczenia wrastających paznokci. W zależności od przypadku podolog wybiera najlepszą terapię. Zazwyczaj jest to usunięcie części wrastającego paznokcia, założenie klamry lub zastosowanie metody Arkady, która pozwala pozbyć się problemu nawet w ciągu  30 minut. 

Czas leczenia uzależniony jest od zaawansowania schorzenia, stopnia deformacji płytki paznokciowej oraz rodzaju wykonywanych wcześniej zabiegów. U większości pacjentów niezbędne są okresowe wizyty kontrolne, podczas których może zaistnieć potrzeba wykonania niewielkiego zabiegu korekcyjnego.

Metoda Arkady pozwala na przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu, przynoszącego natychmiastową ulgę w bólu. Dodatkową zaletą jest także efekt estetyczny, płytka natychmiast nabiera naturalnego i zdrowego wyglądu. U kobiet w większości przypadków można od razu zastosować kolorowy lakier lub hybrydę.

Aby cieszyć się przez 6 tygodni pięknie wystylizowanymi rzęsami, nie musisz ich przedłużać. W naszej ofercie pojawiła się nowa usługa polegająca na podkręceniu oraz przyciemnieniu i odżywieniu rzęs. Lifting rzęs to propozycja dla Pań które chcą uzyskać naturalny efekt prześlicznie podkreślonych rzęs bez konieczności częstych wizyt.

  • szybsza technika aplikacji – zabieg liftingu rzęs trwa tylko 60 minut!,
  • nie wymaga od klientki rezygnacji z pływania, kąpieli itp.,
  • lifting ma zastosowanie zarówno do krótkich, jak i dłuższych rzęs.

Jeśli skorzystasz z liftingu rzęs wraz ze swoją znajomą otrzymasz 50% rabatu do 8 marca 2018r

Manicure tytanowy to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie oraz doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych czy akrylowych. Ważnym elementem przy aplikacji produktów do manicure tytanowego jest fakt, że nie używamy Lamp UV.

Manicure tytanowy wzmacnia paznokcie od zew. Dostarcza paznokciom witaminę A, E, D3, B5 oraz wapń. Wit. E (tokoferol) jest nazywana witaminą młodości, dzięki niej nasze paznokcie nie żółkną, z kolei wapń chroni nasze paznokcie przed łamaniem, rozwarstwianiem oraz powoduje, że są mniej kruche. Pierwsze efekty możemy zauważyć już po drugiej aplikacji a przy regularnym stosowaniu dostrzeżemy długofalowy rezultat.

Manicure tytanowy charakteryzuje się pięknym połyskiem, bardzo dobrym kryciem koloru, naturalnym wyglądem, doskonałą trwałością, możliwością przedłużania paznokci, możliwością wykonania niewielkich zdobień oraz popularnej stylizacji french i ombre.